top of page
VYHLEDÁVÁNÍ NA MÍRU

 

Potřebujete najít nejlevnější letenky na konkrétní termín a do určité destinace? Zašlete mi e-mail s vaší představou, tedy především s požadovanou destinací, možnými termíny, odletovými letišti a počtem osob, na základě které vám budou nabídnuty nejlepší varianty letů. Toto nezávazné hledání nic nestojí a pokud zjistíte, že vám nabídnuté možnosti nevyhovují, nic se neděje. Pokud se vám naopak ceny zamlouvají, stačí zaslat závaznou objednávku a letenky vám budou zakoupeny. Vzhledem k tomu, že taková pomoc stojí určitý čas, je za ni účtován poplatek ve výši 1 000 Kč za strávený čas a servis bez ohledu na počet letenek a cestujících. Ovšem ten platíte až ve chvíli, kdy se rozhodnete některou nabídku využít a letenky si nechat zprostředkovat. 

AKČNÍ NABÍDKY VE VAŠEM E-MAILU

 

Jestliže chcete mít neustálý přehled o zajímavých nabídkách levných letenek, stačí se zaregistrovat k odebírání newsletterů zde na stránkách v odkazu Newlettery. Díky tomu vám neuniknou ty nejlepší ceny letenek do různých destinací, které se zrovna dají na internetu najít. A je jen na vás, zda se následně rozhodnete některou z nich využít, nebo si počkáte na jinou příležitost. Tato služba je zcela zdarma!

LEVNÉ LETENKY PRO KAŽDÉHO


Najít levné letenky není otázkou štěstí, ale zkušeností. A právě těch má Jirka opravdu hodně. Vyhledáváním nejlevnějších letenek pro sebe už za roky svého cestování strávil mnoho času, a díky tomu dokáže najít někdy opravdu fantastické ceny. Postupně se tak na něj s žádostí o pomoc s hledáním obracelo čím dál více kamarádů, známých a poté i cizích lidí. A tak vznikl nápad na tuto v Česku jedinečnou službu vyhledávání letenek na míru. Kromě toho každému ale také rád poradí s výběrem těch nejzajímavějších míst, poskytne cenné rady ohledně cestování, nejlepších přesunů z místa na místo, pomůže sehnat levné ubytování nebo zajistit půjčení auta.

Na světě je spousta krásných míst a byla by škoda alespoň některá z nich neprozkoumat. Láká vás poznávání nových míst a cestování do všech koutů světa plné dobrodružství? Přesně takový život žije zkušený cestovatel Jiří Hošek. Díky své lásce k dobrodružství a létání má již procestován téměř celý svět. Ostatně sbírání leteckých mil je jeho zábavou. Samozřejmě ale každá cesta daleko více potěší, když se dá pořídit za minimum prostředků.

NEPROMEŠKEJTE UŽ ŽÁDNOU SKVĚLOU NABÍDKU ČI CHYBNÝ TARIF

 

Velmi zajímavá je unikátní služba hlídacího robota, který vás okamžitě upozorní na výhodnou nabídku z vaší vysněné destinace. Po registraci, která je zpoplatněna částkou 1 000 Kč na rok s omezením na 10 hlídaných destinací a 2 000 Kč za rok bez omezení destinací, určíte místa, kam byste chtěli letět. Speciální program poté každou hodinu prochází několik desítek míst na internetu po celém světě, a hledá tam zajímavé nabídky. Pokud narazí na vámi zadané klíčové slovo, okamžitě vám pošle e-mail s danou akcí a nebo dokonce chybným tarifem, a tím již nikdy nezmeškáte vytoužené ceny do zvolených destinací. Jestliže se budete chtít dozvědět podrobnosti, stačí na tento mail odpovědět a již se vám opět dostane osobního kontaktu a péče. Díky této službě dostanete ty nejlepší tipy na výhodné letenky a také tajné nabídky!

bottom of page